Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 231 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Wiel Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Breda met 89–166 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+33.3% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 11.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 3187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 498.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Griffioen — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Prinsenbeek — 0.51 km |
| Huisartsenpraktijk | Dependance Huisartsenpraktijk Prinsenbeek — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 0.98 km |
| Restaurant | 't Hert — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.528 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 158.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.699 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (patiowoning) |
| Dak | Tentdak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | AWB (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 533 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Oomenstraat 41 Bavel | 139 | E | € 675.000 |
+€ 45.870
4 stap(pen)
|
€ 720.870 | € -18.130 | |
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | B | € 695.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 706.880 | € -32.120 | |
| Molenstraat 114 Prinsenbeek | 163 | D | € 745.000 |
+€ 44.010
3 stap(pen)
|
€ 789.010 | +€ 50.010 | |
| Brigidastraat 45 Bavel | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -64.000 | |
| Baronielaan 139 Zandberg | 150 | C | € 775.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 805.000 | +€ 66.000 | |
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | D | € 629.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 664.370 | € -74.630 | |
| Blokmoeren 34 Kievitsloop | 106 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -89.000 | |
| Klokkenberg 127 Mastbos | 155 | A | € 860.000 | +€ 0 | € 860.000 | +€ 121.000 | |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | B | € 592.500 |
+€ 14.410
1 stap(pen)
|
€ 606.910 | € -132.090 | |
| van Duijvenvoordestraat 38 Ginneken | 96 | B | € 595.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 605.560 | € -133.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | 6 | D | € 629.000 | € 4.802 |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | 5 | C | € 550.000 | € 4.331 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |
| Jan Oomenstraat 41 Bavel | 139 | 6 | E | € 675.000 | € 4.856 |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | 4 | B | € 592.500 | € 4.523 |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | 6 | B | € 565.000 | € 4.414 |
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | 4 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Baronielaan 139 Zandberg | 150 | 5 | C | € 775.000 | € 5.167 |
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | 4 | B | € 695.000 | € 6.435 |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | 4 | A | € 495.000 | € 3.992 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | 6 | A | € 485.000 | € 3.760 |