apartment · resale
Elviraland 184
2591GM Den Haag · Landen · wijk Wijk 25 Mariahoeve en Marlot · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Welp Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 81 apartments in Den Haag met 42–78 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-10.2% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 8660 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 272.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182561
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | College St.Paul — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Residentie Apotheek — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Artsenzorg — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 1.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Mariahoeve — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | FL'Orange — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.287 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.587 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.412 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 195 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | G | € 260.000 |
+€ 11.200
4 stap(pen)
|
€ 271.200 | +€ 1.700 | |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | B | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | € -4.500 | |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 5.000 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 279.270 | +€ 9.770 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 279.480 | +€ 9.980 | |
| Lavendelstraat 31 Heesterbuurt | 70 | C | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | € -10.000 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | +€ 14.470 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 284.040 | +€ 14.540 | |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | D | € 250.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 254.830 | € -14.670 | |
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -19.500 | |
| Zuiderparklaan 86 Oostbroek-Noord | 72 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -19.500 | |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 289.690 | +€ 20.190 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | 3 | C | € 250.000 | € 4.032 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Loosduinsekade 467 Rustenburg | 60 | 3 | G | € 225.000 | € 3.750 |
| Hulshorststraat 301 Oostbroek-Zuid | 62 | 3 | E | € 225.000 | € 3.629 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |