Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars 's-Hertogenbosch I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Den Bosch met 40–75 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 6.198/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Statenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Statenlaan 625 | 94 | A++ | € 660.000 | € 7.021 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.716 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.630 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 696 per jaar (~€ 58/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.774 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~522 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~116 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 193 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | C | € 339.000 |
+€ 26.600
4 stap(pen)
|
€ 365.600 | +€ 6.100 | |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | C | € 339.500 |
+€ 27.740
4 stap(pen)
|
€ 367.240 | +€ 7.740 | |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | B | € 325.000 |
+€ 19.720
3 stap(pen)
|
€ 344.720 | € -14.780 | |
| Statenkwartier 62 Maasdal | 61 | B | € 325.000 |
+€ 17.690
3 stap(pen)
|
€ 342.690 | € -16.810 | |
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | F | € 289.000 |
+€ 34.650
7 stap(pen)
|
€ 323.650 | € -35.850 | |
| Maijweg 4 Het Zand | 57 | A | € 290.000 |
+€ 10.260
2 stap(pen)
|
€ 300.260 | € -59.240 | |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | A | € 409.000 |
+€ 10.980
2 stap(pen)
|
€ 419.980 | +€ 60.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Statenkwartier 62 Maasdal | 61 | 2 | B | € 325.000 | € 5.328 |
| Maijweg 4 Het Zand | 57 | 2 | A | € 290.000 | € 5.088 |
| Hoflaan 307 Paleiskwartier | 61 | 2 | A+ | € 439.000 | € 7.197 |
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | 2 | F | € 289.000 | € 4.587 |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | 3 | A | € 409.000 | € 6.705 |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | 3 | B | € 325.000 | € 4.779 |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | 3 | C | € 495.000 | € 7.984 |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | 3 | C | € 339.000 | € 4.843 |
| Neerstraat 165 Aawijk Zuid | 45 | 2 | F | € 259.000 | € 5.756 |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | 3 | C | € 339.500 | € 4.651 |
| Bordeslaan 382 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 475.000 | € 6.333 |
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 495.000 | € 6.600 |