Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 151 apartments in Rotterdam met 72–133 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-38.1% t.o.v. mediaan van € 4.707/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 26.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 6002 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991463
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO de Kring — 0.35 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Aja Kabaja — 0.06 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 2.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Romeynshof — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie LEF — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.604 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 325 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -500 | |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | E | € 279.000 |
+€ 24.420
3 stap(pen)
|
€ 303.420 | +€ 3.420 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 310.520 | +€ 10.520 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 287.960 | € -12.040 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 279.880 | € -20.120 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 322.100 | +€ 22.100 | |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 25.000 | |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 25.000 | |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -25.000 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | € -25.500 | |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | C | € 319.500 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 327.870 | +€ 27.870 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | 4 | D | € 295.000 | € 3.041 |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | 4 | A | € 325.000 | € 3.316 |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | 4 | E | € 279.000 | € 2.514 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | 4 | D | € 265.000 | € 2.849 |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | 3 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | 5 | D | € 350.000 | € 3.153 |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | 5 | B | € 325.000 | € 2.851 |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | 4 | A | € 365.000 | € 4.011 |