house · resale
Maarten Lutherweg 214
1185AV Amstelveen · Augustinuspark · wijk Keizer Karelpark · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 160 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brockhoff Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Amstelveen met 112–208 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+9.0% t.o.v. mediaan van € 6.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.935 |
|---|---|
| Dichtheid | 7579 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 400.000 deze listing +169% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620805
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Parcival — 0.28 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderrijk HDO Lindenlaan — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.54 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Groenelaan — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Amstelland — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 1.16 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kai — 0.49 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.132 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 229.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 160 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.319 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1760 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1962 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 566 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | C | € 1.055.000 |
+€ 40.600
3 stap(pen)
|
€ 1.095.600 | +€ 20.600 | |
| Da Costalaan 30 Patrimonium | 126 | B | € 1.075.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 1.098.940 | +€ 23.940 | |
| Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt | 172 | A | € 1.095.000 |
+€ 13.760
1 stap(pen)
|
€ 1.108.760 | +€ 33.760 | |
| Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt | 134 | C | € 1.000.000 |
+€ 37.520
3 stap(pen)
|
€ 1.037.520 | € -37.480 | |
| Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost | 170 | B | € 1.092.000 |
+€ 32.300
2 stap(pen)
|
€ 1.124.300 | +€ 49.300 | |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | A | € 995.000 |
+€ 12.560
1 stap(pen)
|
€ 1.007.560 | € -67.440 | |
| Boekenrodelaan 14 Randwijck Oost | 146 | B | € 1.125.000 |
+€ 27.740
2 stap(pen)
|
€ 1.152.740 | +€ 77.740 | |
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | A | € 985.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 996.360 | € -78.640 | |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | B | € 1.150.000 |
+€ 30.780
2 stap(pen)
|
€ 1.180.780 | +€ 105.780 | |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | C | € 925.000 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 967.000 | € -108.000 | |
| Oude Karselaan 12 Patrimonium | 114 | C | € 935.000 |
+€ 31.920
3 stap(pen)
|
€ 966.920 | € -108.080 | |
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | C | € 1.150.000 |
+€ 37.835
3 stap(pen)
|
€ 1.187.835 | +€ 112.835 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | 6 | C | € 1.150.000 | € 7.143 |
| Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost | 170 | 6 | B | € 1.092.000 | € 6.424 |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | 6 | C | € 1.055.000 | € 7.276 |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | 7 | B | € 1.150.000 | € 7.099 |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | 5 | A | € 995.000 | € 6.338 |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | 6 | B | € 850.000 | € 5.629 |
| Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt | 158 | 5 | A | € 925.000 | € 5.854 |
| Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt | 172 | 5 | A | € 1.095.000 | € 6.366 |
| Boekenrodelaan 14 Randwijck Oost | 146 | 5 | B | € 1.125.000 | € 7.705 |
| Graaf Aelbrechtlaan 114 Kruiskerkbuurt | 150 | 7 | B | € 1.250.000 | € 8.333 |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | 5 | A | € 850.000 | € 5.120 |