house · resale
Scholeksterhof 32
1444AR Purmerend · Overwhere-Noord · wijk Wijk 02 Overwhere · Purmerend
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 161 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Purmerend met 86–161 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-14.2% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 5.790 |
|---|---|
| Dichtheid | 5249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Klim-op school — 0.14 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Klein Duimpje — 0.14 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Meeuw — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Balk — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 2.39 km |
| OV-station | Purmerend Overwhere — 1.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Golden Garden — 0.15 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.355 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2108 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~744 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 496 per jaar en 496 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 437 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Vredehof 23 Middenbeemster | 97 | C | € 440.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 448.730 | € -1.270 | |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 15.000 | |
| Piramidepad 42 Afrika | 96 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 15.000 | |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | B | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | C | € 425.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 430.400 | € -19.600 | |
| Sportlaan 180 Overwhere-Zuid | 125 | E | € 399.000 |
+€ 27.500
3 stap(pen)
|
€ 426.500 | € -23.500 | |
| Westerhem 39 Middenbeemster | 106 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Da Palestrinastraat 57 Purmer-Zuid/Zuid | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Wollegras 5 Gors-Zuid | 90 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 485.890 | +€ 35.890 | |
| Reigersbek 26 Gors-Zuid | 137 | C | € 475.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 487.330 | +€ 37.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | 5 | B | € 469.000 | € 3.664 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | 5 | A | € 465.000 | € 4.079 |
| John F. Kennedyplein 8 Wheermolen-Oost | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Sportlaan 180 Overwhere-Zuid | 125 | 4 | E | € 399.000 | € 3.192 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| J.P. Grootstraat 68 Wheermolen-Oost | 113 | 5 | D | € 375.000 | € 3.319 |