Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 357 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elst&co Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Hengelo (O) met 105–196 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+1.4% t.o.v. mediaan van € 3.430/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 2.940 |
|---|---|
| Dichtheid | 4995 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 300.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Plechelmus — 0.31 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.51 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Es — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 1.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Hengelo — 1.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Monster Sushi — 0.55 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.020 per jaar (~€ 252/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.758 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2567 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~906 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 604 per jaar en 604 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1922 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha GW5 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 568 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | A+++ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 14.000 | |
| Trondheimstraat 24 Vossenbelt Zuid | 133 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -35.500 | |
| Tom Mandersstraat 76 Molendijkhoek | 147 | B | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -36.000 | |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 | |
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 | |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | G | € 395.000 |
+€ 40.600
5 stap(pen)
|
€ 435.600 | € -89.400 | |
| Nicolaasstraat 34 Berflo Es Noord | 115 | C | € 419.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 429.350 | € -95.650 | |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | C | € 415.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 425.890 | € -99.110 | |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -100.000 | |
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | E | € 400.000 |
+€ 23.980
3 stap(pen)
|
€ 423.980 | € -101.020 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 76 Molendijkhoek | 147 | 5 | B | € 489.000 | € 3.327 |
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | 5 | A++ | € 450.000 | € 2.885 |
| Levantstraat 19 Roershoek | 162 | 6 | B | € 639.000 | € 3.944 |
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | 5 | A+++ | € 539.000 | € 3.934 |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | 6 | A | € 425.000 | € 3.125 |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | 6 | G | € 395.000 | € 2.821 |
| Trondheimstraat 24 Vossenbelt Zuid | 133 | 7 | A | € 489.500 | € 3.680 |
| Old Ruitenborgh 20 Hengelose Es Noord | 142 | 5 | unknown | € 400.000 | € 2.817 |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | 5 | A | € 485.000 | € 3.731 |
| Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid | 142 | 6 | C | € 349.500 | € 2.461 |
| Marterstraat 71 Roershoek | 161 | 6 | A | € 739.000 | € 4.590 |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |