Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 171 m² |
| Perceel | 402 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ditters - Arnhem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Arnhem met 119–222 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+32.6% t.o.v. mediaan van € 4.190/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 6.080 |
|---|---|
| Dichtheid | 4338 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 507.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022449
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Laar — 1.46 km |
| Huisartsenpraktijk | DocLine Arnhem — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.72 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 0.87 km |
| Restaurant | Siza De Buitenplaats lunchcafé — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 204.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 171 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.736 per jaar (~€ 228/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.763 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2223 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 606 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karthuizerstraat 41 Angerenstein | 151 | C | € 895.000 |
+€ 30.200
2 stap(pen)
|
€ 925.200 | € -24.800 | |
| Roemer Visscherstraat 26 Paasberg | 178 | C | € 875.000 |
+€ 35.600
2 stap(pen)
|
€ 910.600 | € -39.400 | |
| Prümelaan 53 Angerenstein | 147 | E | € 995.000 |
+€ 48.510
4 stap(pen)
|
€ 1.043.510 | +€ 93.510 | |
| Saksen-Coburg 15 Klarenbeek | 186 | A+ | € 1.070.000 | +€ 0 | € 1.070.000 | +€ 120.000 | |
| Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg | 152 | C | € 795.000 |
+€ 30.400
2 stap(pen)
|
€ 825.400 | € -124.600 | |
| Paasberglaan 20 Paasberg | 172 | A | € 1.100.000 | +€ 0 | € 1.100.000 | +€ 150.000 | |
| Ds. Bechtlaan 13 Monnikenhuizen | 177 | A+++ | € 779.500 | +€ 0 | € 779.500 | € -170.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ds. Bechtlaan 13 Monnikenhuizen | 177 | 6 | A+++ | € 779.500 | € 4.404 |
| Saksen-Coburg 15 Klarenbeek | 186 | 6 | A+ | € 1.070.000 | € 5.753 |
| Roemer Visscherstraat 26 Paasberg | 178 | 7 | C | € 875.000 | € 4.916 |
| Karthuizerstraat 41 Angerenstein | 151 | 6 | C | € 895.000 | € 5.927 |
| Paasberglaan 20 Paasberg | 172 | 7 | A | € 1.100.000 | € 6.395 |
| Schipbrug 17 Schuytgraaf-Noord | 174 | 5 | A++ | € 750.000 | € 4.310 |
| Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg | 152 | 5 | C | € 795.000 | € 5.230 |
| Prümelaan 53 Angerenstein | 147 | 5 | E | € 995.000 | € 6.769 |
| Willy den Oudenstraat 40 Bakenhof | 160 | 5 | A | € 579.500 | € 3.622 |
| Bliksemschicht 42 Schuytgraaf-Zuid | 146 | 6 | A | € 575.000 | € 3.938 |
| IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid | 142 | 6 | A+ | € 595.000 | € 4.190 |
| Boudewijn van Roonstraat 4 Molenbeke | 133 | 6 | C | € 696.000 | € 5.233 |