Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 181 m² |
| Perceel | 485 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ViaJoop Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Altena met 126–235 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.4% t.o.v. mediaan van € 3.922/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Altena
| Inwoners | 2.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 2957 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 401.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19591402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoeksteen — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Quadraat — 0.38 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Wijk en Aalburg — 0.17 km |
| OV-station | Het Veer Nederhemert — 2.09 km |
| Restaurant | De Chinese Muur — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 181 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.896 per jaar (~€ 241/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.583 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2353 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~724 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 659 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Altena
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester van der Schansstraat 9 Andel | 226 | C | € 695.000 |
+€ 45.200
2 stap(pen)
|
€ 740.200 | +€ 40.200 | |
| Werkensedijk 62 Vervoornepolder noord | 178 | B | € 625.000 |
+€ 19.580
1 stap(pen)
|
€ 644.580 | € -55.420 | |
| Zandsteeg 25 Nieuwendijk | 153 | B | € 625.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 641.830 | € -58.170 | |
| Papaver 2 Welgelegen | 143 | C | € 575.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 603.600 | € -96.400 | |
| Oude Zeedijk 7 Dussen | 204 | C | € 800.000 |
+€ 31.620
2 stap(pen)
|
€ 831.620 | +€ 131.620 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Werkensedijk 62 Vervoornepolder noord | 178 | 5 | B | € 625.000 | € 3.511 |
| Zandsteeg 25 Nieuwendijk | 153 | 6 | B | € 625.000 | € 4.085 |
| Oude Zeedijk 7 Dussen | 204 | 5 | C | € 800.000 | € 3.922 |
| Burgemeester van der Schansstraat 9 Andel | 226 | 6 | C | € 695.000 | € 3.075 |
| Papaver 2 Welgelegen | 143 | 5 | C | € 575.000 | € 4.021 |
| Binnen 12 Dussen | 210 | 6 | A++ | € 999.500 | € 4.760 |
| Korenmolen 46 Meeuwen | 139 | 5 | A | € 475.000 | € 3.417 |
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | 5 | C | € 485.000 | € 3.514 |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | 5 | C | € 400.000 | € 2.920 |
| Hoge Maasdijk 45 Andel | 223 | 5 | A+ | € 1.050.000 | € 4.709 |