Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 169 m² |
| Perceel | 194 m² |
| Kamers | 4 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Postma Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Deventer met 118–219 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-10.5% t.o.v. mediaan van € 3.967/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.535 |
|---|---|
| Dichtheid | 5465 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 271.000 deze listing +121% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Olijfboom — 0.28 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Polski Sklep — 0.37 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Cath — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noorderplein — 0.57 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.69 km |
| OV-station | Deventer — 0.89 km |
| Restaurant | Anadolu Eethoek — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.704 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.089 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2197 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~676 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 600 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | A+++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 15.000 | |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Oudegoedstraat 81 Oudegoedstraat | 120 | C | € 550.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 574.000 | € -26.000 | |
| Gorsselseweg 32 Dortherhoek | 131 | D | € 525.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 560.370 | € -39.630 | |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | C | € 500.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 529.200 | € -70.800 | |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 85.000 | |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | B | € 495.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 511.830 | € -88.170 | |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -105.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | 4 | B | € 495.000 | € 3.235 |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.724 |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Veerispad 37 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 465.000 | € 3.207 |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | 5 | A | € 575.000 | € 4.197 |
| Timmermansweg 11 Dorp Schalkhaar | 169 | 5 | C | € 849.000 | € 5.024 |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | 4 | A+++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Gorsselseweg 32 Dortherhoek | 131 | 3 | D | € 525.000 | € 4.008 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |