apartment · resale
Helen Suzmanhof 142
3072DJ Rotterdam · Afrikaanderwijk · wijk Feijenoord · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 167 apartments in Rotterdam met 56–105 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+22.6% t.o.v. mediaan van € 4.983/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.640 |
|---|---|
| Dichtheid | 13931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +66% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991086
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Da Costa School — 0.35 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO Prinsjes en Prinsesjes — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mukto Bazar - Asian and Caribbean Supermarket — 0.24 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Afrikaanderwijk — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.67 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijnhaven — 0.35 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lawanta — 0.08 km · 38 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.134 per jaar (~€ 94/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.457 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~891 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~243 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 289 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | A | € 485.000 |
+€ 6.720
1 stap(pen)
|
€ 491.720 | € -3.280 | |
| Noordsingel 262 Agniesebuurt | 74 | A++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 500.760 | +€ 5.760 | |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | A | € 480.000 |
+€ 6.720
1 stap(pen)
|
€ 486.720 | € -8.280 | |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | A | € 475.000 |
+€ 7.120
1 stap(pen)
|
€ 482.120 | € -12.880 | |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | A | € 475.000 |
+€ 7.120
1 stap(pen)
|
€ 482.120 | € -12.880 | |
| Malvastraat 12 Hillegersberg Zuid | 80 | B | € 465.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 480.200 | € -14.800 | |
| Korfoepad 9 Nesselande | 92 | A | € 459.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 466.360 | € -28.640 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | D | € 430.000 |
+€ 28.350
4 stap(pen)
|
€ 458.350 | € -36.650 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Malvastraat 12 Hillegersberg Zuid | 80 | 4 | B | € 465.000 | € 5.812 |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | 4 | A | € 485.000 | € 5.774 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | 4 | A | € 395.000 | € 5.000 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 570.000 | € 6.552 |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | 4 | C | € 395.000 | € 4.702 |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | 3 | A | € 480.000 | € 5.714 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | 4 | C | € 425.000 | € 4.775 |
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | 4 | A | € 399.000 | € 4.534 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |