Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 319 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lamberink Makelaars & Adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Emmen met 77–143 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+18.1% t.o.v. mediaan van € 2.695/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 6.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 3515 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 210.000 deze listing +67% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Groen van Prinsterer — 0.17 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.09 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 1.9 km |
| OV-station | Station — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Thai Emmen — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.818 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 454 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | C | € 325.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -800 | |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | B | € 335.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 348.090 | € -1.910 | |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | C | € 339.500 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 366.300 | +€ 16.300 | |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | D | € 350.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 380.510 | +€ 30.510 | |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 39.000 | |
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | C | € 369.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 390.200 | +€ 40.200 | |
| Rietmees 65 Rietlanden | 85 | B | € 300.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 309.350 | € -40.650 | |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | C | € 289.500 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 309.100 | € -40.900 | |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | C | € 289.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 309.000 | € -41.000 | |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | D | € 275.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 306.320 | € -43.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | 5 | D | € 350.000 | € 3.097 |
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | 5 | A | € 399.500 | € 3.567 |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | 5 | B | € 335.000 | € 2.815 |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | 5 | B | € 289.500 | € 2.757 |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | 5 | C | € 325.000 | € 2.686 |
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | 4 | C | € 369.000 | € 3.481 |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | 4 | A | € 299.000 | € 2.670 |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | 5 | C | € 289.500 | € 2.954 |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | 6 | A | € 325.000 | € 2.686 |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | 4 | D | € 275.000 | € 2.371 |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | 5 | C | € 239.500 | € 2.218 |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | 4 | C | € 289.000 | € 2.890 |