Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dupont Real Estate (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 apartments in Schiedam met 67–124 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-10.0% t.o.v. mediaan van € 3.472/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.648 per jaar (~€ 304/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.736 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3264 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1440 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.112 per jaar en 2016 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace 28C (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | E |
| Inhoud | 277 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | E | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | C | € 298.500 | +€ 0 | € 298.500 | € -1.500 | |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | G | € 300.000 |
+€ 6.160
2 stap(pen)
|
€ 306.160 | +€ 6.160 | |
| Jozef Oreliosingel 5 Van Zantenbuurt | 95 | F | € 310.000 |
+€ 3.800
1 stap(pen)
|
€ 313.800 | +€ 13.800 | |
| Marconistraat 59 Marconibuurt | 100 | F | € 310.000 |
+€ 4.000
1 stap(pen)
|
€ 314.000 | +€ 14.000 | |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | D | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 15.000 | |
| Rembrandtlaan 107 Schildersbuurt | 77 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 15.000 | |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | E | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -15.000 | |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | D | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 25.000 | |
| Lorentzlaan 41 Newtonbuurt | 110 | E | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | 4 | C | € 298.500 | € 3.210 |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | 4 | D | € 350.000 | € 3.465 |
| Jozef Oreliosingel 5 Van Zantenbuurt | 95 | 5 | F | € 310.000 | € 3.263 |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | 3 | C | € 300.000 | € 3.191 |
| Marconistraat 59 Marconibuurt | 100 | 5 | F | € 310.000 | € 3.100 |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | 4 | A | € 350.000 | € 3.977 |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 325.000 | € 3.611 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Professor Kamerlingh Onneslaan 131 Singelkwartier | 85 | 4 | C | € 250.000 | € 2.941 |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | 4 | A | € 385.000 | € 4.053 |