house · resale
Overbuurtseweg 14
2665CA Bleiswijk · Overbuurtse Polder · wijk Wijk 33 Bleiswijk Buiten · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 167 m² |
| Perceel | 1580 m² |
| Kamers | 5 (2 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lagerweij & Fonk NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Lansingerland met 116–217 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 5.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 855 |
|---|---|
| Dichtheid | 98 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 655.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 1.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16213312
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Klimophoeve — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Peuterhoek — 0.89 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kring Apotheek — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van Vliet — 0.64 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Lansingerland-Zoetermeer Zuidplein — 2.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Deliziosa — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 206.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 167 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.346 per jaar (~€ 529/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.064 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~5678 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2505 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 3.674 per jaar en 3507 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1962 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas compact HRE (2017) |
| Energielabel (officieel) | E |
| Inhoud | 598 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karel Jonckheerestraat 22 Gouden Uilbuurt | 156 | A+++ | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € 0 | |
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | A++ | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € 0 | |
| Leeghwaterweg 10 Oosteindsche Ackers | 185 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | € -25.000 | |
| Zuidersingel 77 Vlinderstrik | 173 | A+ | € 1.000.000 | +€ 0 | € 1.000.000 | +€ 50.000 | |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | A++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -100.000 | |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | A | € 839.000 | +€ 0 | € 839.000 | € -111.000 | |
| Ceresstraat 26 Rodenrijse Zoom | 172 | A+++ | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -125.000 | |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | A+++ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -175.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Jonckheerestraat 22 Gouden Uilbuurt | 156 | 5 | A+++ | € 950.000 | € 6.090 |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | 5 | A++ | € 850.000 | € 5.312 |
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | 6 | A++ | € 950.000 | € 5.938 |
| Zuidersingel 77 Vlinderstrik | 173 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.780 |
| Ceresstraat 26 Rodenrijse Zoom | 172 | 6 | A+++ | € 825.000 | € 4.797 |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | 6 | A | € 839.000 | € 5.344 |
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | 6 | A | € 750.000 | € 4.386 |
| Leeghwaterweg 10 Oosteindsche Ackers | 185 | 4 | A | € 925.000 | € 5.000 |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | 5 | A+++ | € 775.000 | € 5.420 |
| Noordeindseweg 314 Noordeinde | 179 | 4 | A | € 1.175.000 | € 6.564 |
| Frans Halslaan 6 Oosteindsche Ackers | 144 | 4 | A | € 739.000 | € 5.132 |
| Wilhelminastraat 28 Oranjebuurt | 150 | 4 | C | € 650.000 | € 4.333 |