house · resale
Elizabeth Anscombestraat 11
1349ND Almere · Oosterwold Zuid · wijk Oosterwold · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 249 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Semeijn Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Almere met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+41.0% t.o.v. mediaan van € 4.150/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Elizabeth Anscombestraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Elizabeth Anscombestraat 23 | 88 | A++++ | € 515.000 | € 5.852 |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 752 per jaar (~€ 63/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.689 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~470 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 363 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | B | € 485.000 |
+€ 60.500
5 stap(pen)
|
€ 545.500 | € -4.500 | |
| Valetaweg 22 Danswijk Noordwest | 105 | A+ | € 500.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 537.800 | € -12.200 | |
| Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost | 119 | A | € 485.000 |
+€ 52.360
4 stap(pen)
|
€ 537.360 | € -12.640 | |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | A | € 475.000 |
+€ 50.600
4 stap(pen)
|
€ 525.600 | € -24.400 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 |
+€ 48.400
4 stap(pen)
|
€ 523.400 | € -26.600 | |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | A | € 475.000 |
+€ 45.320
4 stap(pen)
|
€ 520.320 | € -29.680 | |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | A+ | € 485.000 |
+€ 33.840
3 stap(pen)
|
€ 518.840 | € -31.160 | |
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | A+ | € 495.000 |
+€ 21.424
3 stap(pen)
|
€ 516.424 | € -33.576 | |
| Otto Sternstraat 16 Nobelhorst West | 113 | A | € 535.000 |
+€ 49.720
4 stap(pen)
|
€ 584.720 | +€ 34.720 | |
| Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid | 88 | A++++ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -35.000 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 64.900
5 stap(pen)
|
€ 514.900 | € -35.100 | |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 465.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 512.520 | € -37.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 510.000 | € 5.426 |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.760 |
| Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid | 88 | 5 | A++++ | € 515.000 | € 5.852 |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | 4 | A | € 435.000 | € 4.307 |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Zonnelaan 11 Oosterwold Zuid | 93 | 4 | B | € 715.000 | € 7.688 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | 5 | A | € 439.500 | € 4.395 |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | 5 | A | € 414.500 | € 4.410 |
| Valetaweg 22 Danswijk Noordwest | 105 | 3 | A+ | € 500.000 | € 4.762 |