databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Zutphen

30 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Zutphen

Wat je krijgt onder €750.000 in Zutphen

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 30 koopwoningen in Zutphen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Zutphen is € 500.000 (€ 3.960/m²). Een woning van circa 189 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Zutphen

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Badhuisweg 21 Stadskern 153 7 E € 695.000 € 4.542
Annie M.G. Schmidtstraat 3 De Enk 189 5 A € 695.000 € 3.677
't Spiker 4 Dorp Warnsveld 140 5 A € 675.000 € 4.821
Fie Carelsenstraat 2 De Enk 172 5 B € 675.000 € 3.924
Prins Bernhardlaan 62 Warnsveldsewegkwartier-Noord 147 5 E € 625.000 € 4.252
Vispoortstraat 17 Stadskern 113 4 A+ € 600.000 € 5.310
Het Prieel 5 Eme en Broek 133 5 A € 595.000 € 4.474
Stokebrand 498 Stokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen 168 8 C € 595.000 € 3.542
Verdistraat 97 Helbergen 129 4 A+ € 585.000 € 4.535
Henriette Polaklaan 126 De Enk 131 5 B € 530.000 € 4.046
Naadzak 12 Laarstraat en omgeving 160 3 A € 520.000 € 3.250
Weerdslag 123 Waarden en weerdslag 145 4 B € 500.000 € 3.448
Rietbergstraat 127 Stadskern 110 3 C € 495.000 € 4.500
Hofweg 14 Dorp Warnsveld 105 5 E € 495.000 € 4.714
Marspoortstraat 10 Stadskern 375 8 C € 495.000 € 1.320
Coenensparkstraat 5 Marswegkwartier 80 3 A € 475.000 € 5.938
Jan Vermeerstraat 63 Warnsveldsewegkwartier-Zuid 125 5 A+ € 465.000 € 3.720
Braamkamp 501 Braamkamp 139 6 B € 435.000 € 3.129
Stuurmanstraat 8 Voorsteralleekwartier 130 6 A € 425.000 € 3.269
Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving 125 6 E € 407.500 € 3.260
Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek 101 5 C € 400.000 € 3.960
Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek 118 6 A € 390.000 € 3.305
Spittaalstraat 61 Laarstraat en omgeving 124 4 C € 390.000 € 3.145
van Hoornlaan 100 Ooyerhoek 98 5 B € 380.000 € 3.878