databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Gemeente · Overijssel

Koopwoningen Wierden

12 actieve listings, mediaan vraagprijs € 485.000 (€ 3.741/m²).

Terug naar kaart

Over de koopwoningmarkt in Wierden

Op de huidige snapshot staan er 12 koopwoningen in Wierden actief op Funda. De mediaan vraagprijs is € 485.000, wat neerkomt op circa € 3.741 per vierkante meter. Een gemiddelde woning meet 130 m² en heeft 5.0 kamers. Het aanbod loopt van € 325.000 tot € 1.100.000.

Wierden beslaat 28 CBS-buurten met circa 25.340 inwoners (bevolkingsdichtheid 1.332/km²). De gemiddelde WOZ-waarde is € 473.630. Tot de dichtstbijzijnde basisschool is het gemiddeld 1.3 km, tot een grote supermarkt 1.68 km, tot een huisarts 1.86 km. Het aandeel huurwoningen is 23.3%. Bron: CBS Kerncijfers Wijken en Buurten, geaggregeerd over alle buurten.

Koopwoningen in Wierden per budget

Direct filteren op een prijsplafond. Cijfers zijn live uit de huidige snapshot.

Wijken in Wierden

Drie wijken met de meeste actieve listings: Wijk 00 Wierden (kern) (8) · Wijk 01 Landelijk gebied Wierden (1) · Wijk 03 Enter (kern) (1) .

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Meijerinksberg 15 Verspreide huizen Wierdenseveld 203 5 A+ € 1.100.000 € 5.419
Grimbergerzijweg 4 Verspreide huizen Notter 379 12 E € 950.000 € 2.507
Plantsoenlaan 10 De Maaten 175 6 F € 625.000 € 3.571
Bullenaarsweg 1 Verspreide huizen Enterbroek en omgeving 175 6 C € 595.000 € 3.400
Hexelseweg 30 Wierden-Noord 135 6 G € 585.000 € 4.333
Disselsweg 2 Enter-Zuidwest 96 5 unknown € 495.000 € 5.156
Grote Maatweg 79 De Maaten 145 6 A € 475.000 € 3.276
Scheermolen 70 De Hooilanden 125 5 B € 465.000 € 3.720
Akeleistraat 14 Wierden-Oost 121 5 B € 459.000 € 3.793
Waterdam 5 Zuidbroek 121 5 A+++ € 450.000 € 3.719
Hooiland 131 De Hooilanden 113 5 B € 425.000 € 3.761
Jalinkstraat 53 Wierden-West 74 4 F € 325.000 € 4.392

Ook in Overijssel

Gemeenten met een vergelijkbare prijs per m² als Wierden.