databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Wageningen

18 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Wageningen

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Wageningen

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 18 koopwoningen in Wageningen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Wageningen is € 580.000 (€ 4.430/m²). Een woning van circa 226 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Wageningen

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Oostinglaan 3 Wageningen-Hoog 177 8 D € 995.000 € 5.621
Dillenburg 8 Veluvia 217 7 B € 935.000 € 4.309
Nassauweg 2 Veluvia 162 7 G € 875.000 € 5.401
Elstar 31 Boomgaarden 149 5 A € 800.000 € 5.369
Van Lidth de Jeudelaan 17 Hamelakkers 172 5 C € 779.000 € 4.529
Geertjesweg 90 Benedenbuurt 154 7 D € 695.000 € 4.513
Mouterij 15 Benedenbuurt 142 6 A € 650.000 € 4.577
Niemeijerstraat 30 Binnenstad 141 6 D € 599.000 € 4.248
Zeemanstraat 13 Bovenbuurt 101 4 B € 585.000 € 5.792
Hoogstraat 6 Binnenstad 153 7 B € 575.000 € 3.758
Van 't Hoffstraat 20 Bovenbuurt 113 4 C € 550.000 € 4.867
Pad van Witte Veder 10 De Hooilanden 118 4 A € 499.000 € 4.229
Roghorst 169 Roghorst 110 4 C € 495.000 € 4.500
Plantsoen 186 Binnenstad 115 3 unknown € 475.000 € 4.130
Rooseveltweg 403 De Buurt-West 86 4 B € 375.000 € 4.360
Albardaweg 163 Nude-buurt 85 4 C € 335.000 € 3.941
Stadsbrink 419 De Buurt-Oost 90 3 E € 325.000 € 3.611
Thorbeckestraat 232 Nude-buurt 83 4 B € 300.000 € 3.614