databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Vught

21 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Vught

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Vught

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 21 koopwoningen in Vught. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Vught is € 739.500 (€ 5.285/m²). Een woning van circa 189 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Vught

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Boxtelseweg 87 Bleijendijk 184 10 C € 950.000 € 5.163
St.-Lambertusstraat 11 Cromvoirt 155 6 C € 899.500 € 5.803
Schoolstraat 21 Centrum 142 4 B € 879.500 € 6.194
St.-Michielsgestelseweg 10 Bleijendijk 133 4 B € 875.000 € 6.579
Paul Vlemmincxstraat 2 Helvoirt 174 5 A € 825.000 € 4.741
Piacenzastraat 10 De Baarzen 170 6 C € 775.000 € 4.559
John F. Kennedylaan 15 Loonsebaan 175 7 A € 750.000 € 4.286
Wolfskamerweg 94 Molenstraat en omgeving 155 6 A++ € 739.500 € 4.771
Helvoirtseweg 67 Centrum 155 4 D € 695.000 € 4.484
Heunpark 2311 Taalstraat en omgeving 123 3 C € 650.000 € 5.285
Willaertsingel 3 De Baarzen 132 6 C € 650.000 € 4.924
Madeliefstraat 2 De Vughtse Hoeven 112 4 A € 648.500 € 5.790
Sobriëtasstraat 6 Centrum 110 5 A € 585.000 € 5.318
Vughterhage 7 Loyolaan en omgeving 114 6 A € 569.500 € 4.996
Molenstraat 45 Molenstraat en omgeving 122 5 C € 519.000 € 4.254
Rembrandtlaan 62 Taalstraat en omgeving 86 4 B € 499.500 € 5.808
Torenstraat 21 Centrum 86 4 C € 498.500 € 5.797
Mastdammenhoeve 17 De Vughtse Hoeven 112 5 C € 489.000 € 4.366
Gruttolaan 15 Vijverhof 87 3 B € 450.000 € 5.172
Raamweg 17 Voorburg en omgeving 79 5 B € 435.000 € 5.506
Mgr. Goossenssingel 32 De Baarzen 98 5 C € 435.000 € 4.439