databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €300.000 in Schiedam

22 actieve listings met vraagprijs tot en met €300.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Schiedam

Wat je krijgt onder €300.000 in Schiedam

Voor een budget tot €300.000 zijn er momenteel 22 koopwoningen in Schiedam. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Schiedam is € 350.000 (€ 3.893/m²). Een woning van circa 77 m² past dus rond uw bovengrens van €300.000.

Wijken in Schiedam

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Voltastraat 12 Newtonbuurt 96 4 E € 300.000 € 3.125
Havendijk 467 Maasboulevard 88 3 G € 300.000 € 3.409
Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt 75 4 E € 300.000 € 4.000
Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt 94 3 C € 300.000 € 3.191
Bachplein 89 Bachplein 88 4 C € 300.000 € 3.409
Veenlantstraat 27 Liduinabuurt 93 4 C € 298.500 € 3.210
Swammerdamsingel 11 Marconibuurt 76 3 E € 285.000 € 3.750
Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt 58 3 D € 275.000 € 4.741
Hogenbanweg 425 Boylebuurt 55 3 F € 275.000 € 5.000
Baan 28 Binnenstad 60 2 A+ € 265.000 € 4.417
Dieselstraat 54 Wetenschappersbuurt 79 4 D € 265.000 € 3.354
Willemskade 199 Eilandenbuurt 58 2 D € 259.500 € 4.474
Professor Kamerlingh Onneslaan 131 Singelkwartier 85 4 C € 250.000 € 2.941
Professor Kamerlingh Onneslaan 135 Singelkwartier 82 4 D € 250.000 € 3.049
Villastraat 76 Singelkwartier 64 3 D € 250.000 € 3.906
Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt 66 3 E € 250.000 € 3.788
Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt 72 2 C € 250.000 € 3.472
Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt 45 2 E € 225.000 € 5.000
Van Beverenstraat 47 Frankenland 58 3 C € 225.000 € 3.879
Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek 59 3 F € 207.500 € 3.517
Dam 13 Brandersbuurt 62 2 F € 195.000 € 3.145
Burgemeester Gijsenlaan 27 Wibautbuurt 42 2 G € 190.000 € 4.524