databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Maashorst

14 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Maashorst

Wat je krijgt onder €750.000 in Maashorst

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 14 koopwoningen in Maashorst. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Maashorst is € 575.000 (€ 4.426/m²). Een woning van circa 169 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Maashorst

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Mgr. Bosstraat 2 Bitswijk 165 7 B € 675.000 € 4.091
Velmolenweg 143 Zoggel 117 3 A € 595.000 € 5.085
Stalreep 74 Eikenheuvel 136 4 A € 595.000 € 4.375
Watermunt 24 Schaijk 151 6 A € 585.000 € 3.874
Merketon 10 Bogerd-Vijfhuis 147 6 C € 565.000 € 3.844
De Weverij 1 Schaijk 109 4 A+++ € 495.000 € 4.541
Eikenwal 205 Hoeven 107 4 B € 479.000 € 4.477
Weegbree 10 Zeeland 84 6 C € 450.000 € 5.357
Mackenhof 21 Schaijk 111 6 A € 450.000 € 4.054
Bermershof 133 Melle 138 5 B € 425.000 € 3.080
Gitaarstraat 10 Bitswijk 120 5 B € 400.000 € 3.333
Pastoor Spieringsstraat 83 Centrum 77 3 unknown € 395.000 € 5.130
Margrietstraat 15 Centrum 67 3 C € 325.000 € 4.851
Mgr. Bosstraat 7 Bogerd-Vijfhuis 43 2 B € 300.000 € 6.977