Budget-filter
Koopwoningen onder €400.000 in Lelystad
24 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €400.000 in Lelystad
Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 24 koopwoningen in Lelystad. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Lelystad is € 422.250 (€ 3.518/m²). Een woning van circa 114 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.
Wijken in Lelystad
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 139 | 5 | A | € 400.000 | € 2.878 |
| Punter 20 15 Punter | 117 | 5 | C | € 400.000 | € 3.419 |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | 5 | C | € 399.000 | € 3.117 |
| Botter 33 41 Botter West | 132 | 6 | A | € 399.000 | € 3.023 |
| Botter 22 51 Botter Oost | 118 | 4 | A | € 382.000 | € 3.237 |
| Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 141 | 5 | B | € 375.000 | € 2.660 |
| Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 138 | 4 | C | € 375.000 | € 2.717 |
| Waterbies 12 Woonhavenpad | 90 | 3 | A++ | € 375.000 | € 4.167 |
| Schoener 16 19 Schoener | 104 | 4 | A | € 375.000 | € 3.606 |
| De Stelling 10 71 De Schans | 98 | 4 | A | € 365.000 | € 3.724 |
| Kamp 16 42 Kamp | 116 | 5 | A | € 365.000 | € 3.147 |
| Fjord 135 Atol | 153 | 6 | D | € 360.000 | € 2.353 |
| Neckarstraat 32 Rivierenbuurt | 118 | 7 | A | € 350.000 | € 2.966 |
| Koraalrif 1 Damrif, Kustrif, Gors, Zandbank | 129 | 6 | C | € 350.000 | € 2.713 |
| Lagune 96 Atol | 110 | 5 | D | € 350.000 | € 3.182 |
| Oostzeestraat 133 Zeeenbuurt | 108 | 6 | A | € 345.000 | € 3.194 |
| Galjoen 29 19 Galjoen | 114 | 4 | B | € 345.000 | € 3.026 |
| Wold 15 30 Wold | 118 | 5 | A | € 340.000 | € 2.881 |
| Botter 11 20 Botter Oost | 108 | 4 | B | € 325.000 | € 3.009 |
| Kreek 57 Atol | 131 | 6 | A | € 325.000 | € 2.481 |
| Horst 15 33 Horst | 86 | 3 | A | € 325.000 | € 3.779 |