Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Heiloo
25 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Heiloo
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 25 koopwoningen in Heiloo. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Heiloo is € 637.500 (€ 5.386/m²). Een woning van circa 186 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Heiloo
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Butterlaan 3 Oud Zuid | 191 | 5 | B | € 900.000 | € 4.712 |
| Molenweg 3 Gemeentebos | 145 | 6 | E | € 895.000 | € 6.172 |
| De Krommert 9 Oosterzij | 146 | 6 | B | € 825.000 | € 5.651 |
| Kennemerstraatweg 291 Oud Zuid | 161 | 8 | E | € 815.000 | € 5.062 |
| Noordergeeststraat 7 Tuindorp | 122 | 5 | A | € 795.000 | € 6.516 |
| Kennemerstraatweg 221 Oud Zuid | 126 | 4 | A++ | € 750.000 | € 5.952 |
| Wethouder Tomsonbos 13 Oud West | 138 | 4 | A | € 750.000 | € 5.435 |
| De Schoren 11 Oud West | 179 | 6 | C | € 750.000 | € 4.190 |
| Heerenweg 253 Oud Zuid | 91 | 7 | E | € 749.000 | € 8.231 |
| Ambachtsweg 16 Oosterzij | 136 | 5 | A | € 695.000 | € 5.110 |
| Wethouder Tomsonbos 45 Oud West | 106 | 3 | B | € 650.000 | € 6.132 |
| Kanaalweg 20 Ter Coulster | 121 | 4 | C | € 625.000 | € 5.165 |
| De Dresch 6 Zuiderneg | 112 | 6 | A | € 575.000 | € 5.134 |
| Breedelaan 97 Oud Zuid | 101 | 5 | F | € 575.000 | € 5.693 |
| Westerweg 387 Vennewater | 86 | 3 | A+++ | € 550.000 | € 6.395 |
| Wethouder Tomsonbos 63 Oud West | 78 | 3 | A | € 539.000 | € 6.910 |
| Kennemerstraatweg 259 Oud Zuid | 154 | 6 | D | € 535.000 | € 3.474 |
| Boekenstein 80 Zuid West | 114 | 5 | B | € 495.000 | € 4.342 |
| Kennemerstraatweg 119 Tuindorp | 114 | 4 | C | € 475.000 | € 4.167 |
| Rosendaal 68 Zuid Oost | 89 | 3 | C | € 475.000 | € 5.337 |
| Boekenstein 19 Zuid West | 123 | 5 | C | € 475.000 | € 3.862 |