Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Halderberge
20 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Halderberge
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 20 koopwoningen in Halderberge. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Halderberge is € 495.000 (€ 3.722/m²). Een woning van circa 269 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Halderberge
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bosschendijk 109 Pagnevaart | 253 | 7 | A | € 985.000 | € 3.893 |
| Pagnevaartdreef 4 Bosschenhoofd | 261 | 7 | D | € 925.000 | € 3.544 |
| Rasopark 22 Hoeven | 256 | 5 | A | € 890.000 | € 3.477 |
| Wezemaal 15 Hoeven | 183 | 6 | A | € 689.000 | € 3.765 |
| Prof van Ginnekenstraat 10 Oudenbosch-Centrum | 408 | 7 | B | € 650.000 | € 1.593 |
| Frascatilaan 1 Velletri | 115 | 3 | A | € 645.000 | € 5.609 |
| Kruizemunt 1 Oud Gastel | 143 | 5 | B | € 545.000 | € 3.811 |
| St. Gerardushof 29 Bosschenhoofd | 100 | 5 | B | € 495.000 | € 4.950 |
| Ericalaan 31 Hoeven | 157 | 5 | C | € 495.000 | € 3.153 |
| Meireweikes 3 Oud Gastel | 134 | 6 | B | € 495.000 | € 3.694 |
| Pastoor van Breugelstraat 126 Bosschenhoofd | 96 | 5 | G | € 489.000 | € 5.094 |
| Elisabethpark 14 Hoeven | 127 | 5 | B | € 450.000 | € 3.543 |
| Sluispoort 20 Oudenbosch-Centrum | 131 | 4 | A | € 400.000 | € 3.053 |
| Prof van Ginnekenstraat 13 Oudenbosch-Centrum | 170 | 7 | C | € 400.000 | € 2.353 |
| Pagnevaartweg 76 Pagnevaart | 95 | 4 | D | € 400.000 | € 4.211 |
| Dennis Leestraat 45 Stampersgat | 121 | 6 | F | € 400.000 | € 3.306 |
| Dulderstraat 9 Stoof | 91 | 5 | E | € 375.000 | € 4.121 |
| Vlierstraat 9 Pagnevaart | 96 | 4 | C | € 360.000 | € 3.750 |
| Gastelsedijk West 18 Stampersgat | 87 | 4 | E | € 299.500 | € 3.443 |
| Molenstraat 5 Oudenbosch-Centrum | 97 | 6 | D | € 250.000 | € 2.577 |