databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Haarlemmermeer

48 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Haarlemmermeer

Wat je krijgt onder €600.000 in Haarlemmermeer

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 48 koopwoningen in Haarlemmermeer. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Haarlemmermeer is € 595.000 (€ 4.835/m²). Een woning van circa 124 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Haarlemmermeer

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 124 5 A+ € 600.000 € 4.839
Reina Prinsen Geerligsdreef 71 Hoofddorp Toolenburg Oost 149 6 A € 600.000 € 4.027
Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 136 5 A € 600.000 € 4.412
Winterpark 46 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 156 5 A € 595.000 € 3.814
Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West 130 5 B € 595.000 € 4.577
Catharina van Rennesstraat 21 Hoofddorp Toolenburg Oost 126 4 B € 585.000 € 4.643
Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West 121 5 B € 585.000 € 4.835
Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid 107 4 C € 575.000 € 5.374
Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch 138 5 C € 575.000 € 4.167
Keizersweg 115 Badhoevedorp Noordwest 101 3 A € 575.000 € 5.693
Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 125 6 A € 569.000 € 4.552
Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost 139 6 B € 565.000 € 4.065
Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West 136 6 A € 559.000 € 4.110
Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest 103 5 C € 550.000 € 5.340
C.J. Kieviethof 14 Hoofddorp Centrum West 104 5 A € 550.000 € 5.288
Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest 119 5 C € 550.000 € 4.622
Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid 112 5 A € 550.000 € 4.911
Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid 119 5 A € 550.000 € 4.622
Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost 117 4 A € 550.000 € 4.701
La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 120 5 A € 549.000 € 4.575
Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost 121 5 A € 545.000 € 4.504