Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Haarlemmermeer
79 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Haarlemmermeer
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 79 koopwoningen in Haarlemmermeer. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Haarlemmermeer is € 595.000 (€ 4.835/m²). Een woning van circa 207 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Haarlemmermeer
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sikkelstraat 43 Nieuw-Vennep West | 244 | 7 | D | € 990.000 | € 4.057 |
| Remmersteinpark 78 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 196 | 5 | B | € 975.000 | € 4.974 |
| Swanegat 17 Spaarndam | 158 | 8 | A | € 950.000 | € 6.013 |
| Westhove 53 Hoofddorp Floriande West | 202 | 6 | A | € 925.000 | € 4.579 |
| Willem Maarsehof 9 Rijsenhout Zuid | 208 | 6 | A+++ | € 895.000 | € 4.303 |
| Thoornpolder 24 Hoofddorp Floriande West | 181 | 8 | A+ | € 875.000 | € 4.834 |
| Venneperweg 745 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 165 | 6 | C | € 850.000 | € 5.152 |
| Torkruidstraat 36 Lisserbroek | 184 | 8 | A | € 800.000 | € 4.348 |
| Goudplaat 73 Hoofddorp Floriande West | 167 | 6 | A | € 795.000 | € 4.760 |
| Prins Hendrikkade 3 Halfweg | 139 | 5 | E | € 795.000 | € 5.719 |
| Zuiderpoort 48 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 170 | 6 | A+ | € 775.000 | € 4.559 |
| Hoefbladstraat 20 Nieuw-Vennep Zuid | 176 | 5 | A | € 750.000 | € 4.261 |
| Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord | 153 | 6 | A | € 727.000 | € 4.752 |
| Heemraad 1 Spaarndam | 103 | 3 | A | € 725.000 | € 7.039 |
| Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West | 147 | 6 | A | € 725.000 | € 4.932 |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | 6 | A | € 725.000 | € 5.331 |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | 4 | B | € 700.000 | € 5.833 |
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | 5 | A+ | € 695.000 | € 4.894 |