Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Delft
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Delft
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in Delft. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Delft is € 562.500 (€ 4.722/m²). Een woning van circa 106 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Delft
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zwarte Sternhof 6 Vogelbuurt-West | 128 | 5 | C | € 500.000 | € 3.906 |
| Waterhoenstraat 7 Vogelbuurt-West | 118 | 5 | C | € 490.000 | € 4.153 |
| Ecodusweg 89 Ecodus | 128 | 4 | B | € 485.000 | € 3.789 |
| Ternatestraat 141 Indische Buurt-Zuid | 80 | 5 | D | € 399.500 | € 4.994 |
| Hof van Delftlaan 80 Ministersbuurt-Oost | 93 | 5 | D | € 395.000 | € 4.247 |
| Ecodusweg 93 Ecodus | 76 | 2 | A | € 345.000 | € 4.539 |
| Van Blommesteinstraat 12 Kuyperwijk-Zuid | 86 | 4 | C | € 340.000 | € 3.953 |
| Roland Holstlaan 926 Roland Holstbuurt | 61 | 2 | E | € 275.000 | € 4.508 |