Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Berkelland
27 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Berkelland
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 27 koopwoningen in Berkelland. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Berkelland is € 525.000 (€ 3.690/m²). Een woning van circa 203 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Berkelland
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.W. Hagemanstraat 75 Prins Bernhardstraat eo | 160 | 7 | C | € 750.000 | € 4.688 |
| Podzollaan 12 Leusinkbrink | 187 | 5 | A | € 739.000 | € 3.952 |
| Klaashofweg 15 Vrijersmaat-Plan Zuid | 168 | 5 | A+++ | € 695.000 | € 4.137 |
| Brinklaan 2 Leusinkbrink | 183 | 5 | B | € 669.000 | € 3.656 |
| Hasselt 26 Berkellanden | 172 | 6 | B | € 665.000 | € 3.866 |
| Melkweg 8 Zuivelfabriek | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Haaksbergseweg 82 Moeshof eo | 184 | 6 | D | € 585.000 | € 3.179 |
| Borculoseweg 20 De Berg | 263 | 8 | B | € 575.000 | € 2.186 |
| Prins Bernhardstraat 5 Prins Bernhardstraat eo | 138 | 5 | A | € 547.500 | € 3.967 |
| Haaksbergseweg 95 Verspreide huizen Neede | 108 | 5 | G | € 535.000 | € 4.954 |
| Bonenkamp 19 Rekken | 128 | 5 | C | € 515.000 | € 4.023 |
| Beltrumseweg 63 Bronbeek-Rozenkamp | 137 | 7 | C | € 495.000 | € 3.613 |
| Rozenkamp 22 Bronbeek-Rozenkamp | 133 | 6 | B | € 475.000 | € 3.571 |
| 't Hambroek 12 Hambroek | 130 | 4 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Hoornhorststraat 2 Beltrum | 160 | 6 | D | € 449.000 | € 2.806 |
| Hupselseweg 9 Zuivelfabriek | 124 | 5 | C | € 397.500 | € 3.206 |
| Gantvoort 40 De Kamp-Spilbroek | 102 | 5 | C | € 386.000 | € 3.784 |
| Gantvoort 19 De Kamp-Spilbroek | 95 | 3 | A | € 375.000 | € 3.947 |
| Beukenlaan 91 Hambroek | 98 | 4 | C | € 365.000 | € 3.724 |
| Lange Wal 18 Borculo Centrum | 83 | 3 | A | € 365.000 | € 4.398 |