databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Berkelland

30 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Berkelland

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Berkelland

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 30 koopwoningen in Berkelland. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Berkelland is € 525.000 (€ 3.690/m²). Een woning van circa 271 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Berkelland

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hulshofweg 8 Verspreide huizen Zuidelijk Broek 186 5 A+ € 995.000 € 5.349
Meester Nelissenstraat 17 Beltrum 142 4 C € 825.000 € 5.810
Wheemerstraat 8 Moeshof eo 218 6 B € 775.000 € 3.555
J.W. Hagemanstraat 75 Prins Bernhardstraat eo 160 7 C € 750.000 € 4.688
Podzollaan 12 Leusinkbrink 187 5 A € 739.000 € 3.952
Klaashofweg 15 Vrijersmaat-Plan Zuid 168 5 A+++ € 695.000 € 4.137
Brinklaan 2 Leusinkbrink 183 5 B € 669.000 € 3.656
Hasselt 26 Berkellanden 172 6 B € 665.000 € 3.866
Melkweg 8 Zuivelfabriek 139 5 C € 595.000 € 4.281
Haaksbergseweg 82 Moeshof eo 184 6 D € 585.000 € 3.179
Borculoseweg 20 De Berg 263 8 B € 575.000 € 2.186
Prins Bernhardstraat 5 Prins Bernhardstraat eo 138 5 A € 547.500 € 3.967
Haaksbergseweg 95 Verspreide huizen Neede 108 5 G € 535.000 € 4.954
Bonenkamp 19 Rekken 128 5 C € 515.000 € 4.023
Beltrumseweg 63 Bronbeek-Rozenkamp 137 7 C € 495.000 € 3.613
Rozenkamp 22 Bronbeek-Rozenkamp 133 6 B € 475.000 € 3.571
't Hambroek 12 Hambroek 130 4 D € 475.000 € 3.654
Hoornhorststraat 2 Beltrum 160 6 D € 449.000 € 2.806
Hupselseweg 9 Zuivelfabriek 124 5 C € 397.500 € 3.206
Gantvoort 40 De Kamp-Spilbroek 102 5 C € 386.000 € 3.784
Gantvoort 19 De Kamp-Spilbroek 95 3 A € 375.000 € 3.947
Beukenlaan 91 Hambroek 98 4 C € 365.000 € 3.724
Lange Wal 18 Borculo Centrum 83 3 A € 365.000 € 4.398
Henry Dunantweg 74 Ruwenhof-Meijersveld 92 4 E € 350.000 € 3.804
G.L.Rutgersweg 55 Noordijk 136 6 C € 349.500 € 2.570