Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Beek
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Beek
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in Beek. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Beek is € 322.000 (€ 2.799/m²). Een woning van circa 357 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Beek
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veldekelaan 25 Beek | 338 | 5 | A+ | € 885.000 | € 2.618 |
| Pastoor Hutschemakersstraat 28 Grootgenhout | 133 | 11 | B | € 485.000 | € 3.647 |
| Fattenbergstraat 7 Neerbeek | 202 | 5 | C | € 479.000 | € 2.371 |
| Potterstraat 45 Spaubeek | 131 | 6 | C | € 325.000 | € 2.481 |
| Kerkstraat 25 Spaubeek | 90 | 4 | C | € 319.000 | € 3.544 |
| Annastraat 33 Beek | 89 | 3 | D | € 298.000 | € 3.348 |
| Burgemeester Janssenstraat 56 Beek | 100 | 3 | E | € 298.000 | € 2.980 |
| Frans Erensstraat 15 Beek | 72 | 3 | B | € 180.000 | € 2.500 |