databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Almere

109 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Almere

Wat je krijgt onder €600.000 in Almere

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 109 koopwoningen in Almere. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Almere is € 485.000 (€ 4.327/m²). Een woning van circa 139 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Almere

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West 147 6 A € 600.000 € 4.082
Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West 148 6 A € 600.000 € 4.054
Nobellaan 184 Nobelhorst Oost 145 5 A+++ € 600.000 € 4.138
Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost 133 5 B € 595.000 € 4.474
William Bragghof 8 Nobelhorst West 129 6 A+ € 575.000 € 4.457
De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West 144 6 A € 565.000 € 3.924
Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid 94 4 A++++ € 550.000 € 5.851
Mauritiusstraat 1 Eilandenbuurt Oost 134 3 A € 550.000 € 4.104
Carel Willinklaan 18 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost 159 5 A € 550.000 € 3.459
Otto Sternstraat 16 Nobelhorst West 113 5 A € 535.000 € 4.735
Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost 130 5 A € 525.000 € 4.038
Jesse Owenspad 52 Olympiakwartier West (brt) 88 3 A++ € 525.000 € 5.966
Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest 132 6 A € 525.000 € 3.977
Brederostraat 29 Literatuurwijk Noordwest 133 7 A+ € 525.000 € 3.947
Topzeil 18 Noorderplassen W.-West 137 5 A € 525.000 € 3.832
Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost 146 5 A € 525.000 € 3.596
Stellingmolenstraat 67 Molenbuurt Oost 174 7 B € 525.000 € 3.017
Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid 88 5 A++++ € 515.000 € 5.852
Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid 94 4 A++++ € 510.000 € 5.426
Valetaweg 22 Danswijk Noordwest 105 3 A+ € 500.000 € 4.762
Boelijn 175 Noorderplassen W.-Oost 112 4 A € 495.000 € 4.420